Łomża

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
328 000 PLN
Powierzchnia
60,12 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Na sprzedaż mieszkanie w Łomży przy ul. Moniuszki o powierzchni 60,12m2. Lokal mieszkalny położony jest na pierwszym piętrze w budynku wielopiętrowym z windą. W skład mieszkania wchodzi: przestronna kuchnia, trzy pokoje przedpokój, łazienka oraz WC.
Spokojna lokalizacja osiedla budynków wielorodzinnych.
Do lokalu mieszkalnego przynależy piwnica o powierzchni 3,84m2.
W pobliżu sklep "Biedronka", galeria Dworcowa, galeria VENEDA, przychodnia lekarska, pływalnia miejska, szkoła podstawowa, apteka, Kościół oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Mieszkanie w zasobach Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Na dachu budynku znajduje się instalacja fotowoltaiczna, która znacząco obniży koszt energii części wspólnych nieruchomości.

NA SPRZEDAWANY LOKAL MIESZKALNY NIE ZOSTAŁO SPORZĄDZONE ŚWIADECTWO CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ.

OSOBA DO KONTAKTU: ADAM KARWOWSKI tel. +48 698506416

  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Szkoła, Restauracja, Apteka, Sklep, Przedszkole, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki, Park/skwer
Mirosław Tyszka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TYTAN NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ul. Polowa 45, 18-400 Łomża (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci.lomza@wp.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu