Szkwa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
200 000 PLN
Powierzchnia
24 446 m2

Do sprzedania działka w miejscowości Szkwa, gmina Lelis o pow. 2,4446ha. Teren, na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość został objęty uchwałą Rady Gminy Lelis w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy.
Zgodnie z miejscowym planem:
a)w części (ok. 3000 m2) przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową zagrodową i mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem lokalizacji obiektów dla usług łączonych z funkcją mieszkaniową, obiektów dla działalności produkcyjnej , lokalizacja zabudowy letniskowej.
b)w części (ok 1,69 ha) przeznaczona jest pod uprawy polowe , łąki, pastwiska i nieużytki z możliwością lokalizacji siedlisk i gospodarstw specjalistycznych, obiektów gospodarczych związanych z hodowlą i produkcją rolną, stawów rybnych;
c) w części przeznaczona jest pod lasy i zalesienia(0,45ha) z możliwością lokalizacji niezbędnych sieciowych elementów infrastruktury technicznej i obiektów służących gospodarce leśnej, urządzanie ciągów spacerowych , szlaków turystycznych.
Nieruchomość położona na skraju wsi, z możliwością podłączenia energii elektrycznej (przyłącza), otoczona lasami, w pobliżu ( ok.300m) od rzeki Szkwa, w odległości około 34 km od centrum Łomży i 13 km od granicy administracyjnej Ostrołęki. Idealna na zamieszkanie, wypoczynek, bądź prowadzenie działalności związanej z ekologią z dala od uciążliwości cywilizacyjnych w czystych, nieskażonych warunkach.

OSOBA DO KONTAKTU:MIROSŁAW TYSZKA tel. +48 604227658

OSOBA DO KONTAKTU: ADAM KARWOWSKI tel. +48 698506416

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Mirosław Tyszka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TYTAN NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ul. Polowa 45, 18-400 Łomża (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci.lomza@wp.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu